Created: 28 Қантар 2021

Кері байланыс

Қордай ауданы, Қордай ауылы «Береке "гуманитарлық техникалық колледжі  «Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту" мамандығының  студенті

Сагимбаева Алина Айдаровна  15.07.2019  жылдан  бастап Қордай ауданының  "Нұрсила Әже " бөбекжай балабақшасында тәрбиеші қызметін атқарып келеді.

Іс - тәжірибе барысында өзінің шығармашылығы мен оқу қызметін өткізуде, сауықтыру шараларын ұйымдастыруда ерекше көзге түсті.

Тәрбиеші  сабақ беру барысында ұқыпты, тиянақты, жауапкершілігі мол. Теориялық білімі жеткілікті. Теория мен практиканы ұштастыруда көптеген тиімді әдістерді қолдана біледі.

Өткізілген сабақтарында, балалардың қызығушылығын арттырып, олардың білімге деген ұмтылысын, белсенділігін көптеген дидактикалық ойындар мен қозғалыс ойындарын тиімді пайдалана отырып қалыптастырды. Әр баламен жеке жұмыстар жасап, көңіл бөле біледі.

Қазақстан Республикасының Мемлекеттік Жалпыға Міндетті Білім Беру Стандарты бойынша "Таным", "Шығармашылық", "Қатынас",  "Денсаулық","Әлеумет"білім беру салалары бойынша жұмыс жасайды."Ақ көгершін" тобында (3 жас) ұйымдастырылған оқу қызметін жүргізеді, көрнекілік жұмыстары арқылы балалардың білімін жетілдіріп.

Жоспар бойынша берілген түрлі тақырыптарды, балаларға шығармашылық сабақтар өткізіп отырады.

Тәрбиеші  балалармен бірлесе жұмыс жасай отырып,түрлі дидактикалық ойындар, тренингтер, сергіту сәттерін үйретті. Және де балалардың шығармашылығын дамыту мақсатында түрлі әндер, тақпақтар жаттатты. Балаларды өзіне-өзі қызмет көрсетуге, ұжымшылдыққа машықтандырып жатыр.

Сагимбаева Алина Айдаровна «Педагог шеберханасы» мектепке дейінгі ұйымдар тәрбиешілері арасында өткен аудандық сырттай байқауының жеңімпазы «Бас жүлде » иегері атанды.  «Педагог шеберханасы» мектепке дейінгі ұйымдар тәрбиешілері арасында өткен облыстық  сырттай байқауының  ІІ-орын иегері атанды.

«Нұрсила Әже» бөбекжай балабақшасының басшылығы мен ұжымы «Береке» гуманитарлық техникалық  колледжінің ұжымына өз алғысымызды айтамыз.

"Нұрсила Әже" б\б директоры: Л.Т.Бегалиева

"Нұрсила Әже" б\б әдіскері: М.Т.Саудабаева

Поздравляю колледж с созданием собственного сайта! Теперь не только студенты будет знать все о своем учебном учреждении, но и родители. Да и абитуриенты получат информацию о жизни «Береке».

Мой сын Бицура Павел  вышел из стен колледжа с дипломом. Праздник для нашей семьи. Специальность «Техник-механикә всегда пригодится в жизни.

Хочу поделиться своими впечатлениями о его студенчестве. Павел чуть ли не с первых дней учебы был вовлечен в общественную жизнь группы и колледжа. Нужно признать, что принимал участие с удовольствием.

Нравились мне, и не только мне, родительские собрания. Кто из родителей не боялся собраний в школе? Понимаем, что учителя из добрых побуждений рассказывали нам о проделках наших детей, их «косяках». В колледже я неожиданно для себя узнала много интересного о сыне. Преподаватели говорили о его способностях, стремлении учиться, о его добрых взаимоотношениях с однокурсниками. Не жаловались нам, не требовали «принять меры». То ли дети наши повзрослели, то педагоги сумели «подобрать ключик» к нашим детям.

Спасибо Вам, учителя, спасибо администрации «Береке»! Удачи Вам, успехов, здоровья!

Любовь Бицура, с.Кордай

Здравствуйте, дорогие наши преподаватели!

Прошло чуть больше полугода как мы с дипломом вышли из стен родного колледжа. Почти вся наша группа работает по специальности. Спасибо Вам за знания, которые очень пригодились нам!

Скучаем по Вашим лекциям, нашим праздникам и конференциям, диспутам и флешмобам. Теперь мы сами стараемся организовать у себя в школе, где трудимся, такие же интересные мероприятия.

Уважаемые, любимые наши учителя! Просим Вас организовать встречи с выпускниками колледжа. Нам очень хочется еще и еще раз всем встретиться с Вами!

Выпуск 2020 года

Группа 4 НО-16-02